19 Вересня, 2021

Ман Сіті у дуже видовищному матчі перемагає ПСЖ на виїзді, асист на рахунку Зінченка

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Парі Сен-Жермен» приймав «Манчестер Сіті».
ПСЖ - Ман Сіті

У першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Парі Сен-Жермен» приймав «Манчестер Сіті». Зустріч пройшла на стадіоні «Парк де Пренс» в Парижі і завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

ПСЖ – Манчестер Сіті 1:2

Голи: Маркіньос (15) – Де Брюйне (64), Марез (71)

ПСЖ: Навас – Баккер, Кімпембе, Маркіньос, Флоренці – Верратті, Паредес (Еррера, 83), Гуйє – Неймар, Мбаппе, Ді Марія (Данілу, 80)

Манчестер Сіті: Едерсон – Канселье (Зінченко, 61), Діаш, Стоунз, Уокер – Родрі, Гюндоган, Сілва – Фоден, Де Брюйне, Марез

Попередження: Паредес (70), Неймар (74) – Канселье (31), Де Брюйне (86).

Вилучення: Гуйє (77).

На 15-й хвилині зустрічі рахунок відкрив захисник і капітан «Парі Сен-Жермен» Маркіньос. Результативну передачу віддав півзахисник парижан Анхель Ді Марія.

На 64-й хвилині півзахисник «Манчестер Сіті» Кевін Кевін Де Брейне зрівняв рахунок, забивши гол після передачі хавбека Олександра Зінченка.

На 71-й хвилині нападник Ріяд Марез вивів «городян» вперед у рахунку.

Через 6 хвилин півзахисник «ПСЖ» Ідрісса Гейє ззаду в’їхав в ногу хавбека «Манчестер Сіті» Ілкая Гюндогана. Суддя негайно видалив гравця господарів.

Зустріч у відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Манчестер Сіті» – «Парі Сен-Жермен» пройде 4 травня на стадіоні «Етіхад» в Манчестері (Англія).