5 Грудня, 2021

Лейпцигу можуть зарахувати технічну поразку в матчі Ліги чемпіонів проти Ліверпуля

1 min read
Матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Лейпциг» - «Ліверпуль», можливо, пройде на нейтральному полі.
Лейпциг

Матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Лейпциг» – «Ліверпуль», можливо, пройде на нейтральному полі, повідомляє Sky Sports.

Це пов’язано з новими коронавірусними обмеженнями, введеними німецькою владою. Якщо клуб не знайде альтернативне місце для проведення гри або не повідомить вчасно про неможливість провести матч вдома, команді зарахують поразку, згідно з регламентом УЄФА.

За рішенням влади, заборонений в’їзд до Німеччини з тих країн, де виявлено новий штам коронавіруса. Великобританія входить в їх число, що ставить під загрозу проведення матчу в Німеччині. Обмеження діють як мінімум до 17 лютого, матч ж має відбутися 16 лютого. Виняток зробили тільки для громадян Німеччини.

«Лейпциг» звернувся з проханням зробити для «Ліверпуля» спеціальне виключення і дозволити суперниками прибути до Німеччини. У клубі повідомили, що знаходяться на контакті з місцевою владою, з «Ліверпулем» і з УЄФА з цього приводу. Якщо такий виняток отримати не вдасться, «Лейпциг» зобов’язаний проінформувати УЄФА про це до півночі 8 лютого.

Після цього німецький клуб повинен буде запропонувати нейтральне поле для проведення матчу там, куди зможуть без обмежень прибути обидві команди. Якщо «Лейпциг» не зможе цього зробити, німецькій команді зарахують поразку з рахунком 0:3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *