18 Січня, 2022

Лассіна Траоре дав перше інтерв’ю в якості гравця Шахтаря

Лассіна Траоре прокоментував свій перехід в донецький Шахтар.
Лассіна Траоре

Новачок Шахтаря Лассіна Траоре прокоментував свій перехід в донецький клуб.

“Шахтар – великий клуб з відмінним наставником з Італії. Це стало основною причиною мого рішення приїхати сюди. Які якості найбільш сильні? Я покажу їх на полі. Якщо ти в Шахтарі, значить, досить хороший. Готовий проявити себе, щоб допомагати команді.

У минулому сезоні бачив поєдинок Шахтаря з мадридським Реалом – він був фантастичним. Цю гру було дуже цікаво дивитися. В Україні не був, це мій перший візит сюди, але в інтернеті переглядав деякі місця. Київ – відмінне місто, приблизно цього я і очікував. Дуже радий перебувати тут”.

“У Шахтарі я знаю Додо, також Тайсона, який був в команді раніше. Я дивився інформацію про деяких футболістів в інтернеті. Знаю воротаря, який вже довгий час виступає за Шахтар і національну збірну.

Вчора трохи поспілкувалися з Де Дзербі. Він сказав, що радий бачити мене тут, – я поділився тим же. З номером ще не визначився. Потрібно запитати у тренерів та персоналу, який номер вільний. Я радий знаходитися тут і зроблю все можливе для цього клубу, захищаючи його кольори. Щасливий почати виступати за Шахтар”, – сказав Траоре.

Нагадаємо, Траоре перейшов в український клуб з амстердамського Аякса і підписав контракт на п’ять років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *