17 Січня, 2022

Колос – Шахтар Караганда: коментар Руслана Костишина після матчу Ліги конференцій

1 min read
Руслан Костишин прокоментував нічию з «Шахтарем» Караганда (0:0) в кваліфікації Ліги конференцій.
Руслан Костишин

 

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин прокоментував нічию з «Шахтарем» Караганда (0:0) в кваліфікації Ліги конференцій.

«Нічия – поганий результат. Будинки потрібно перемагати і робити заділ перед гостьовим матчем. По тому, як розвивалася гра, рахунок справедливий. Може, не 0:0 – «Шахтар» теж мав багато моментів, у нас були можливості.

Ми почали дуже добре, але, коли нас почали продавлювати, ми губилися. Розмови в перерві, можна сказати, поміняли хід гри. На другий тайм вийшла інша команда.

Ви бачили мою реакцію – в кінці першого тайму втік до своїх футболістів, а не до судді. Апелював до них. Всім дісталося – вони програвали епізоди … Все до цього йшло – ми почали програвати боротьбу, де сильний «Шахтар». Ми на цьому акцентували, до цього готувалися.

Футбол у них вертикальний, підвантажують, пас – простріл, несуться. Складний матч. Перший тайм зіграли – буде другий.

Не хочу скидати на психологію – треба розбиратися, дивитися відео. Але, коли суперник створив 1-2 моменту, ми занервували. До 25-ї хвилини суперник не підходив до воріт – мені здавалося, так буде і далі. Вони витримали наш натиск і почали створювати моменти гостріші, ніж у нас.

Другий тайм – завдяки замін, вийшли більш швидкісні, різкі … В принципі, повторилося те, що в матчі з «Металістом-1 925» (1: 0) тиждень тому.

Чого не вистачило? В кінці було багато моментів, суперник залишився в меншості, не знаю. Не хочу акцентувати на тому, що не вистачило майстерності. Так, щоб забити, потрібно майстерність – моментів було достатньо, але був чи слабкий удар, або мимо воріт. Може, у Дієго – бив на виконання, але так вийшло, що потрапив в штангу», – сказав Костишин у флеш-інтерв’ю.

Джерело: Трибуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *