12 Червня, 2021

Карім Бензема перевершив велике досягнення Кріштіану Роналду

Французький нападник обігнав колишнього форварда «Реала» Кріштіану Роналду.
Кріштіану Роналду та Карім Бензема

У матчі 31-го туру іспанської Прімери «Кадіс» приймав «Реал». Зустріч в ці хвилини проходить на стадіоні «Рамон де Карранса» в Кадісі. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь гостей.

На 30-й хвилині нападник «Реала» Карім Бензема успішно реалізував пенальті, а через три хвилини віддав результативну передачу на захисника Альваро Одріосола. Цей гольовий пас став 88-м для Бензема в чемпіонаті Іспанії. Таким чином, за цим показником французький нападник обігнав колишнього форварда «Реала» Кріштіану Роналду, на рахунку якого 87 результативних передач, і став кращим асистентом мадридців в ХХI столітті.

Нагадаємо, Бензема виступає в складі «Реала» з 2009 року. Роналду покинув мадридський клуб в 2018 році і перейшов в «Ювентус».