12 Червня, 2021

Вінісіус Жуніор побив рекорд легендарного Кака в Лізі чемпіонів

Вінісіус Жуніор оновив віковий рекорд серед бразильських футболістів в Лізі чемпіонів.
Вінісіус Жуніор

Форвард «Реала» Вінісіус Жуніор оновив віковий рекорд серед бразильських футболістів в Лізі чемпіонів, повідомляє OptaPaolo.

Вінісіус оформив дубль у першій грі чвертьфіналу з «Ліверпулем» (3: 1) і став наймолодшим бразильським гравцем (20 років і 268 днів), який забив два або більше голів в плей-офф Ліги чемпіонів. Він побив рекорд Кака (21 рік і 336 днів), який оформив у 2004 році дубль в грі проти «Депортіво» (4: 1).

Раніше повідомлялося, що Вінісіус став першим гравцем, народженим у 2000-х, який забив гол у чвертьфіналі ЛЧ.

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Реал» приймав «Ліверпуль». Зустріч проходила на стадіоні «Альфредо ді Стефано» в Мадриді (Іспанія) і завершилася з рахунком 3: 1. Матч обслуговувала бригада арбітрів з Німеччини на чолі з Феліксом Бріхом.