Маріано Діас: від забуття до змінника Бензема

Маріано ніколи не опускав руки, хоч «Мадрид» не раз ясно давав зрозуміти, що домініканець не входить в плани клубу.
Маріано Діас

Маріано ніколи не опускав руки, хоч «Мадрид» не раз ясно давав зрозуміти, що домініканець не входить в плани клубу. Проте, цього літа гравець знову продемонстрував тверду рішучість не залишати Королівський клуб: спочатку з команди пішов Борха Майораль, а тепер Лука Йович – таким чином, Маріано залишиться єдиною природною заміною французькому нападаючому.

Так Маріано пройшов шлях від повного забуття до статусу першого змінника Бензема. Насправді, в останніх матчах гравець з’являвся на полі вже під завісу гри: в матчі з «Сельтою», при Луці Йовичу на лавці запасних, він вийшов на одну хвилину, в матчі з «Осасуною» також отримав трохи ігрового часу – 15 хвилин.

Це небагато, проте ігровий час завжди було найбільшою проблемою гравця, який намагався використовувати кожен шанс. На початку цього сезону ситуація Маріано було ускладнена тонзилітом, однак, відновившись, він двічі вийшов в стартовому складі, забивши гол у ворота «Вільярреала» (1-1). У ті дні в заявці не було ні Луки Йовича, ні Каріма Бензема, а Маріано отримав можливість вийти в стартовому складі через більш ніж півтора року. Таким чином, нападнику не позичати терпіння, а також ефективності: він забив шість голів у семи офіційних матчах, зіграних за «Мадрид».

Однак його ефективність була помітно нижче в двох матчах Ліги Чемпіонів: Маріано також вийшов в стартовому складі на матч з «Інтером», що завершився перемогою на «Сан Сіро» (Йович і Бензема гру пропускали), але не забив. Крім того, він не відзначився ні за 13 хвилин в матчі з «Шахтарем», ні протягом останніх 15 хвилин матчів з «Сельтою» і «Осасуною».

Зараз Маріано надається нова можливість: він знає, що Бензема недоторканний, але в січні стартує Кубок Короля, також команду чекають два матчі за Суперкубок. Потім почнеться Ліга Чемпіонів, і Зідану доведеться дати французу перепочинок. Крім того, Родріго близько двох місяців буде відсутній через травму, а значить конкуренція знижується.