5 Грудня, 2021

Кінець циклу Зінедіна Зідана в Мадриді

Симптоми виснаження, перевтоми і віддаленості вказують на кінець циклу Зінедіна Зідана в «Мадриді».
Зінедін Зідан

Симптоми виснаження, перевтоми і віддаленості вказують на кінець циклу Зінедіна Зідана в «Мадриді». Керівництво Королівського клубу не націлені поспішно приймати радикальні рішення, а, скоріше, дочекаються завершення сезону, щоб запустити новий «Реал Мадрид», але вже без деяких головних дійових осіб команди.

Команда все ще може виграти два титули, але виснаження Зідана і деяких його гравців вище, ніж шанси на перемогу в Ла Лізі і Лізі Чемпіонів – турніри, в яких «вершкові» не є фаворитами.

Рішення про заміну буде прийнято після закінчення сезону. Зараз же ні Зідан не думає йти, ні рада директорів не приймає рішення, яке вимагає холодної голови.

Поразка в Кубку Короля стало новим провалом в зачарованому для Зідана турнірі, який залишився непідвладним йому і в цьому сезоні. На цей раз «вершкові» вийшли на поле після невдачі в Суперкубку Іспанії минулого четверга, і проблема полягає в тому, що мадрідісти не звикли до двох поспіль втрат титулу всього за шість днів.

Зідан не заперечує, що головний тренер залежить від результатів і враження, яке справляє його команда. Нинішній «Мадрид» не може знайти свій шлях, і все вказує на повну втрату довіри словами головного тренера, як це показав матч проти «Алькояно», в якому головний тренер був нездатний відреагувати належним чином на те, що відбувається після закінчення 90 хвилин.

ФК Реал Мадрид

Зідан домігся того, що велика частина команди не відчуває себе комфортно. Більшість гравців, що вийшли в старті проти «Алькояно», чи були удостоєні уваги французького фахівця з тих пір, як він зробив ставку на стартовий склад, в якому їм не було місця. Ці гравці були просто відсунуті на другий план.

Мовчання під час і після кубкового матчу – кращий доказ того, що це команда досягла дна. «Реал Мадрид» наближався до катастрофи, але від головного тренера не надходило повідомлень, здатних змінити курс. З кожним разом відстань все тільки збільшується.

Команда також піддається аналізу і критики. Є гравці, які не продовжать свою кар’єру в «Мадриді». Вони вже написали свою історію в якості мадрідістів, і дороги назад немає. Марсело і Іско – яскравий приклад того, що не всім гравцям гарантовано їх майбутнє в Королівському клубі. Ставка на молодь залишається важливою умовою клубу, однак це суперечить ідеям Зідана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *