19 Вересня, 2021

Карім Бензема увійшов в топ-4 в історії Реала за кількістю голів у Примері

У матчі 28-го туру іспанської Прімери «Сельта» приймає мадридський «Реал». «Вершкові» ведуть в рахунку завдяки дублю французького нападника Каріма Бензема.
Карім Бензема

У матчі 28-го туру іспанської Прімери «Сельта» приймає мадридський «Реал». «Вершкові» ведуть в рахунку завдяки дублю французького нападника Каріма Бензема – 2: 1.

На 20-й хвилині півзахисник Тоні Кроос асистував Каріму Бензема, а через 10 хвилин француз оформив дубль з передачі того ж Крооса. Єдиний м’яч «Сельти» забив Санті Міна з передачі Дениса Суареса.

Для Бензема ці голи стали 185-м і 186-м за «Реал», і тепер він зрівнявся з Сантільяною за цим показником. Вище них тільки Альфредо Ді Стефано (216), Рауль (228) і Кріштіану Роналду (311).

Перед матчем «вершкові» з 57 очками займали 3-е місце, відстаючи від «Барселони» на два очки, «Сельта» (34) – 11-е.

У 29-му турі «Реал Мадрид» 3. квітня візьме «Ейбар», а «Сельта» на виїзді зустрінеться з «Алавесом».