25 Січня, 2022

Головний тренер Інгульця прокоментував нічию проти Динамо Київ

Сергій Лавриненко прокоментував нічию проти «Динамо».
Сергій Лавриненко

Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував нічию проти «Динамо» (1:1).

– Ми дуже задоволені своєю грою, самовіддачею хлопців і характером, який вони проявили. Після пропущеного гола ми не зупинилися, а намагалися відігратися.

Десь і удача допомогла нам відвезти сьогодні одне очко. Воно для нас перше в нинішньому чемпіонаті, і тим цінніше. Ми залишилися задоволені ставленням хлопців – звідси, напевно, і результат.

– Чи відчули ви недооцінку з боку «Динамо»?

– Я більше звертав увагу на своїх гравців. Що стосується суперника, то сьогодні проти нас грала фактично збірна України. Якщо прибрати зі складу «Динамо» де Пену, то інші гравці – це футболісти збірної України. Так що не думаю, що недооцінка з боку суперників мала місце.

Ми зіграли компактно, закрили ті зони, де найбільш небезпечно «Динамо».

Якби ми раніше пропустили гол, то суперник відчув би впевненість і міг би довести справу до великого рахунку. Але цього не сталося, і ми поступово адаптувалися до швидкостей, які запропонував нам «Динамо», нав’язали їм свою контргру, пресингували, багато огризались, могли забити і другий м’яч.

Не скажу, що сьогодні на нашому боці не було удачі. Зокрема, вдало зіграв Шуст, виручив нас у двох моментах. Але це його робота, він досвідчений воротар і дуже якісно відіграв сьогодні на лінії. У тому числі завдяки цьому ми отримали позитивний результат.

– Чи запропонує «Динамо» щось несподіване в своїй грі?

– Нам було складно передбачити склад «Динамо». Адже в кожному з попередніх матчів були зміни складу. Але ігрові принципи і малюнок у команди залишався, незалежно від прізвищ футболістів на поле. Тому ми адаптувалися і постаралися нівелювати сильні сторони суперника.

– На початку сезону ваша команда, можна сказати, страждала, не могла набрати очки. Сьогодні на матчі був присутній президент «Інгульця». Чи готує він преміальні після нічиєї?

– Я б не сказав, що ми страждали в стартових іграх. Ми переживали через те, що не могли набрати очки. Але ми тільки будуємо нову команду, і в календарі нам попалися лідери чемпіонату – нікому не побажаєш такого графіка. Так склалося, що через ці ігри ми будуємо колектив.

У нас 9 нових футболістів в складі – це багато. Потрібен час, щоб вони зрозуміли нашу ідею, вивчили один одного.

З президентом я поки не спілкувався, але думаю, що він буде задоволений. Адже відібрати очки в Києві у «Динамо» вдається небагатьом командам. І якщо нам це вдалося, він, як президент, повинен бути цим задоволений. Але, думаю, не тільки результатом, але і ставленням хлопців.

У нас немає суперзірок, яскравих індивідуальностей, ми граємо командою. У нас є намагання, бійцівський характер. Навіть в тих матчах, в яких ми програли, намагалися нав’язати свою гру – і «Шахтарю», і «Десні». Що стосується преміальних, то про них поки не знаю, – сказав Лавриненко.

Джерело: Трибуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *