17 Вересня, 2021

Гол Ферлана Менді приніс Реалу перемогу над Аталантою

«Реал Мадрид» на виїзді з мінімальним рахунком переграв «Аталанту».
ФК Реал Мадрид

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» з мінімальним рахунком переграв на виїзді «Аталанту» завдяки голу Ферлана Менді в самій кінцівці зустрічі.

Аталанта – Реал Мадрид 0:1

Гол: Ферлан Менді (86)

Ферлан Менді

Початок матчу проходив в рівній боротьбі, але на 17-й хвилині суддя вирішив видалити з поля гравця «Аталанти» за «фол останньої надії» на Ферлані Менді.

У більшості «вершкові» володіли перевагою, контролюючи м’яч, але практично не втілювали його в небезпечні моменти, а єдиний гол був забитий на 86-й хвилині – все той же Менді завдав точного удару з-за меж штрафного і приніс своїй команді виїзну перемогу.

«Аталанта»: П’єрлуїджі Голліні — Йоакім Мехле (Хосе Луїс Паломіно, 85), Робін Гозенс, Джімсіті, Крістіан Ромеро, Рафаел Толой — Мартен де Рон, Ремо Фройлер, Маттео Пессіна — Дуван Сапата (Маріо Пашаліч, 30), Луїс Мюріель (Йосип Ілічич, 56, Руслан Малиновський, 86).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Лукас Васкес, Ферлан Менді, Рафаель Варан, Начо Фернандес — Каземіро, Лука Модріч, Іско (Уго Дуро, 76), Тоні Кроос — Марко Асенсіо (Серхіо Аррібас, 76), Вінісіус Жуніор (Маріано Діас, 57).

Запасні: Марко Спортьєлло, Франческо Россі, Маттіа Кальдара, Маттео Руджері, Бошко Шутало, Олексій Міранчук, Сам Ламмерс — Дієго Альтубе, Андрій Лунін, Віктор Чуст, Мігель Гутьєррес, Антоніо Бланко.

Тренери: Джан П’єро Гасперіні — Зінедін Зідан.

Арбітр: Тобіас Штілер.

Попередження: Робін Гозенс (71) — Каземіро (23), Ферлан Менді (55).

Вилучення: Ремо Фройлер (17).

24 лютого 2021 року. Бергамо. «Адзуррі д’Італія».

Наступний матч: в понеділок, 1 березня, о 22:00 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє вдома з «Реал Сосьєдад» в рамках 25-го туру Ла Ліги.