19 Вересня, 2021

Гарі Лінекер оригінально відреагував на незабитий Мессі пенальті в ворота ПСЖ

Гарі Лінекер прокоментував поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому ПСЖ протистояв каталонській Барселоні.
Ліонель Мессі

Легенда англійського футболу Гарі Лінекер, який працює зараз експертом на британському телеканалі, прокоментував поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому ПСЖ протистояв каталонській Барселоні.

Іспанський гранд, нагадаємо, вилетів з ЛЧ на стадії 1/8 фіналу, зігравши внічию з ПСЖ у Франції у матчі-відповіді. Перший матч каталонці на своєму стадіоні програли з рахунком 4: 1.

На 37-й хвилині матчу в Парижі Ліонель Мессі відзначився фантастичним голом у ворота Кейлор Наваса з 30-ти метрів.

Мессі феноменальний в першому таймі, але його гол – щось особливе“, – написав з цього приводу Лінекер в своєму Twitter.

Ближче до завершення першого тайму форвард Барселони не зміг переграти з пенальті Наваса, на що Лінекер відреагував наступним чином:

Ось це так, він людина“.

Нагадаємо, що легенди сучасного футболу Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду синхронно вилетіли з ЛЧ на стадії 1/8 фіналу. Вперше з сезону 2004/2005 в чвертьфіналі не буде цих великих гравців.