28 Вересня, 2021

Гарет Бейл може в липні повернутися в «Мадрид»

1 min read
Коли валлієць залишив «Мадрид», вболівальники клубу взяли той факт, що його шлях в «Мадриді» завершено.
Гарет Бейл

Коли валлієць залишив «Мадрид» практично під закриття трансферного вікна, вболівальники клубу взяли той факт, що його шлях в «Мадриді» завершено. Саме так думав і сам футболіст, впевнений, що йому не доведеться повертатися до Іспанії. «Сподіваюся, все піде добре, і Гарет залишиться з нами і після закінчення сезону, такий план», – підтверджував Жозе Моуріньо.

Однак через чотири місяці становище Бейла в «Тоттенхемі» змінилося і тепер мало чим відрізняється від звичної для нього ситуації в «Мадриді»: на рахунку Бейла після повернення в Прем’єр-Лігу всього 116 зіграних хвилин. Футболістові завадили травми коліна і гомілки – Жозе Моуріньо використовує його лише в Лізі Європи і різних кубках. У такій ситуації складно уявити, що «Тоттенхем» замислюється про викуп гравця: за інформацією The Times, «Тоттенхем» не планує другого сезону Бейла в клубі – його повернення було просто жестом допомоги одному з героїв клубу в минулому. Реальність така, що за 34 млн євро за сезон з Гаретом Бейлом в «Тоттенхемі» відбувається все те ж, що раніше відбувалося в «Мадриді», тому в англійському клубі вважають, що після закінчення сезону валлієць повернеться в Іспанію.

Бейл не тільки може повернутися в Вальдебебас вже в липні – він займе місце іноземця, що є для «Мадрида» проблемою. Видання The Times вважає, що найближчі місяці стануть вирішальними, адже в «Мадриді» сподіваються, що повернення не відбудуться, але гра Бейла в «Тоттенхемі» доводить, що раніше проблема була зовсім не в упертості Зідана – справа в самому валлійцеві, який вже не тягне серйозні клуби. Моуріньо прийняв його з ентузіазмом, але швидко все зрозумів і не розраховує на Бейла в найважливішому для клубу турнірі – Прем’єр-Лізі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *