5 Грудня, 2021

ФІФА і УЄФА заборонять клубам Суперліги брати участь в турнірах під своєю егідою

1 min read
ФІФА, УЄФА та 5 інших континентальних конфедерацій виступили із заявою про ставлення до ідеї створення європейської Суперліги.
УЄФА

ФІФА, УЄФА та 5 інших континентальних конфедерацій виступили із заявою про ставлення до ідеї створення європейської Суперліги.

«У світлі недавніх спекуляцій в ЗМІ про створення закритої європейської Суперліги деякими європейськими клубами, ми хотіли б ще раз повторити і чітко позначити, що подібний турнір не буде визнаний ФІФА або відповідної конфедерацією.

Як наслідок, будь-який клуб або гравець, які братимуть участь в такому турнірі, не будуть допущені до участі в змаганнях, організованих ФІФА або відповідної конфедерацією.

Єдиним міжнародним клубним змаганням ФІФА визнає клубний чемпіонат світу. Єдиними континентальними клубними змаганнями, визнаними ФІФА, є турніри, організовані відповідними конфедерациями.

Універсальні принципи спортивних досягнень, солідарності, підвищення і пониження в класі, субсидіарності є основою футбольної піраміди, яка забезпечує глобальний успіх гри. Завдяки цим принципам футбол має довгу і успішну історію. Участь в міжнародних і континентальних змаганнях завжди має бути завойоване на полі», – йдеться в заяві.

Під егідою ФІФА проходять чемпіонат світу, Кубок конфедерацій і клубний чемпіонат світу. УЄФА відповідає за проведення чемпіонату Європи, Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *