28 Вересня, 2021

Фантастичний гол Кавані з 40 метрів – в огляді матчу МЮ – Фулхем (ВІДЕО)

«Манчестер Юнайтед» в матчі 37-го туру англійської Прем'єр-ліги приймав «Фулхем».
Манчестер Юнайтед - Фулхем

«Манчестер Юнайтед» в матчі 37-го туру англійської Прем’єр-ліги приймав «Фулхем». Зустріч, що пройшла на стадіоні «Олд Траффорд», завершилася внічию – 1:1.

Манчестер Юнайтед – Фулхем 1:1

Голи: Кавані, 15 – Брайан, 76

Манчестер Юнайтед: Де Хеа – Ван-Біссака, Лінделеф, Туанзебе, Шоу – Мактоміней (Рашфорд, 62), Фред, Грінвуд (Діалло, 83), Фернандеш, Погба – Кавані (Ван де Бек, 87)

Фулхем: Ареола – Рім, Адарабіойо, Брайан – Карвалью (Лофтус-Чик, 63), Рід (Андерсен, 32), Лемін, Рід Б, Лукман (Тете, 89), Замбо – Іван Кавалейру

Попередження: Фернандеш, Шоу – Лемін, Лукман, Ареола

На 15-й хвилині нападник манкуніанців Едінсон Кавані отримав м’яч в центральному колі після чудового пасу п’ятою Бруну Фернандеша, зробив кілька кроків вперед і з 40 метрів пробив по воротах, закинувши м’яч за спину голкіпера.

Гості відігралися на 76-й хвилині – захисник Джо Брайан першим зреагував на навіс півзахисника Боббі Ріда і з кута воротарського майданчика головою вколотив м’яч у сітку.

«Манчестер Юнайтед» в 37 матчах набрав 71 очко і посідає друге місце в турнірній таблиці АПЛ сезону-2020/2021. «Фулхем» (28) йде на 18-му місці. «Дачники» вже точно залишають еліту англійського футболу і повертаються в Чемпіоншип.