28 Вересня, 2021

Евертон і Тоттенхем видали результативну нічию в матчі 32-го туру АПЛ

У Ліверпулі на стадіоні «Гудісон Парк» відбувся стартовий матч 32-го туру англійської Прем'єр-ліги Евертон - Тоттенхем Хотспур. Зустріч завершилася внічию - 2:2.
everton tottenhem apl

У Ліверпулі на стадіоні «Гудісон Парк» відбувся стартовий матч 32-го туру англійської Прем’єр-ліги Евертон – Тоттенхем Хотспур. Зустріч завершилася внічию – 2:2.

Евертон – Тоттенхем 2:2

Голи: Сігрудссон, 31, 62 – Кейн, 27, 69

Евертон - Тоттенхем

Евертон: Пікфорд, Холгейт, Дінь, Годфрі, Кін, Аллан, Хамес, Івобі (Коулмен, 61), Сігурдссон, Девіс (Кінг, 84), Рішарлісон.

Тоттенхем: Льоріс, Орьє, Регілон (Лукас Моура, 64), Родон, Дайер, Ндомбеле (Ламела, 64), Сіссоко, Сон Хин Мін, Хейбьєрг, Алдервейрелд, Кейн.

Попередження: Хейбьєрг, Девіс.

Рахунок був відкритий на 27-й хвилині – півзахисник «шпор» Мусса Сіссоко з лівого флангу виконав подачу в штрафну, м’яч пролетів над головами захисників і дійшов до нападника Гаррі Кейна, який обробив його і з льоту пробив точно в ціль.

Через чотири хвилини захисник гостей Серхіо Регілон, перебуваючи в своїй штрафній, збив з ніг Хамеса Родрігеса, за що суддя призначив пенальті. Півзахисник Гілфі Сігурдссон чітко виконав удар з «точки» – розвів воротаря і м’яч по різних кутах.

На 62-й хвилині капітан «ірисок» Шеймус Коулмен на правому краю атаки розіграв стінку з Рішарлісоном і прострілив у центр штрафного гостей, звідки Гілфі Сігурдссон ударом з ходу направив м’яч поруч зі стійкою. Дубль 31-річного ісландці!

А на 68-й хвилині плутанина в центрі оборони «Евертона» дозволила Гаррі Кейн ударом з льоту вбити м’яч у верхній кут воріт, встановивши остаточний рахунок зустрічі.

Підопічні Жозе Моурінью в 32 матчах набрали 50 очок і займають сьоме місце в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги сезону-2020/2021. «Евертон» (49) – на восьмому місці. У команди Карло Анчелотті один матч в запасі.