25 Січня, 2022

Еміл Карас прокоментував нічию Динамо проти Інгульця

Еміл Карас прокоментував нічию проти «Інгульця».
Динамо

Асистент Мірчі Луческу в «Динамо» Еміл Карас прокоментував нічию проти «Інгульця» (1: 1).

– Зрозуміло, що невдалий матч для нас. Втрата двох очок. Потрібно похвалити суперника, який після трьох поразок був як поранений звір. Ми на це і налаштовували хлопців – що команда приїде і буде чіплятися за кожен м’яч, за кожен епізод.

На жаль, в плані реалізації ми в черговий раз зіграли погано. У нас було багато кутових, стандартів, але мало ефективності у чужих воріт.

Команда суперників була небезпечна при контратаках. Одна з цих контратак закінчилася голом у наші ворота. На жаль, це сталося відразу після нашого гола.

Ми контролювали гру, і повівши в рахунку, могли б витягнути суперника на себе – тоді можна було б зловити їх на контратаці і забити другий гол. Але рахунок занадто швидко став 1: 1 внаслідок нашої помилки.

Надалі ми занадто багато метушилися, поспішали, бігли за голом. Футбол такий, що потрібно забивати, щоб вигравати. У плані реалізації у нас сьогодні все було не дуже добре.

– Команда проводить багато товариських матчів в ході сезону. Чи не зіграло це сьогодні злий жарт?

– Ми не проводимо багато товариських ігор, а зіграли всього лише дві. Нам потрібні були ці два спаринги, тим більше, вони були заплановані давно. Більше на наших діях позначилася нестача головного тренера, ніж товариські гри.

Команда з Містером і без нього – це різні речі. Чим більше часу його немає поруч з командою, тим більший відбиток це залишає в плані підготовки, в плані настрою.

Тренерський штаб пробував донести до хлопців всі настанови Луческу. Забий ми другий гол або раніше забий перший, все склалося б інакше. Але після гри про це говорити немає сенсу. Сталося те, що сталося.

Потрібно проаналізувати гру, зробити висновки і готуватися до наступного суперника. Через три дні ми граємо з лідером – «Десною». Нас знову чекає складна гра, в якій потрібно боротися за перемогу.

– Пропущений м’яч – це результат індивідуальної або командної помилки?

– Претензії можуть бути тільки до команди. Адже на полі знаходиться не один гравець. Ми легко дали увійти в нашу штрафну і пробити по воротах. Футбол – це командна гра і звинувачувати когось одного немає сенсу. Не думаю, що хтось із наших хлопців вийшов на поле, щоб просто повалятися дурня.

У нас намітилася недобра тенденція – після забитого м’яча розслабитися і думати, що гра вже зроблена. Потрібно дотискати суперника і догравати епізоди до кінця. У нас ця проблема бувала і в минулому чемпіонаті, – сказав Карас.

Джерело: Трибуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *