20 Жовтня, 2021

Едуардо Камавінга: Мене дуже добре прийняли в команді

1 min read
Півзахисник «Мадрида», що знаходиться в розташуванні збірної Франції U21, поспілкувався з представниками ЗМІ.
Едуардо Камавінга

Півзахисник «Мадрида», що знаходиться в розташуванні збірної Франції U21, поспілкувався з представниками ЗМІ і розповів, що Карім Бензема зіграв ключову роль в перші дні його перебування в столиці Іспанії: він допоміг йому заспокоїтися і інтегруватися в команду.

про адаптацію
«Я приємно здивований, особливо Карімом Бензема. Всі гравці «Мадрида» дуже скромні, мене відразу ж заспокоїли і навіть почали жартувати зі мною, не дивлячись на те що я не говорю по-іспанськи. І Модріч, і Бензема дали мені прізвисько (сміється).

Це секрет, я не збираюся його розкривати, але можу сказати, що я вже інтегрований в команду. Карім заспокоїв мене. Крім того, ми можемо говорити з ним по-французьки. Я сиджу поряд з ним за столом. Він сказав мені, що, якщо мені щось знадобиться, я можу попросити його про це».

Про збірну
«Мені подобається іспанський чемпіонат, тут менше фізичного впливу, ніж у французькій лізі. Що стосується збірної Франції, то моя роль в команді U21 анітрохи не змінилася – я все той же гравець.

Вони не будуть дивитися на мене з лупою тому, що я підписав контракт з «Реал Мадрид». Я можу продовжувати ділитися своїм досвідом з молодіжною командою. Однак ясно, що моя мета – повернутися до головноъ збірної».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *