19 Вересня, 2021

Еден Азар націлений на участь в дербі

1 min read
Бельгійський футболіст Еден Азар націлений на участь в дербі.
Еден Азар

Бельгійський футболіст, у якого 3 лютого була діагностована м’язова травма лівого стегна, в четвер разом з французьким тренером з фізпідготовки Грегорі Дюпоном вийшов на пробіжку в Вальдебебас, а в п’ятницю виконав невелику роботу на газоні. Цей факт дає надію, що гравцеві вдасться скоротити терміни відновлення і повернутися в лад як можна раніше. Азар, схильний до травм з моменту свого переходу в «Реал» (10-е пошкодження за півтора року), поставив перед собою мету бути в розпорядженні Зінедіна Зідана в дербі з «Атлетіко», яке відбудеться 7 березня (17:15 за київським часом) на «Ванда Метрополітан».

Початковий прогноз Королівського клубу щодо термінів відновлення Азара становив від трьох до чотирьох тижнів, що сильно ускладнювало б участь бельгійця в дербі – важливому з точки зору боротьби «Реала» за Ла Лігу. На даний момент «вершкові» поступаються «червоно-білим» п’ять очок, однак у «матрацників» є ще дві гри в запасі. Якщо команда Дієго Сімеоне переможе в цих двох відкладених матчах, то її відрив збільшиться до 11 очок і стане практично недосяжним для «Мадрида». Ось чому команді Зінедіна Зідана необхідно перемогти на «Ванда Метрополітан», скоротивши відставання і продовживши погоню за «Атлетіко».

Минулої п’ятниці, на своїй самій емоційній за час перебування в «Мадриді» в якості головного тренера прес-конференції, Зідан також висловив надію щодо Азара, який отримав травму двома днями раніше: «У нього є дві-три тижні…». Цей прогноз значно відрізняється від прогнозів клубу (в деяких випадках йшлося про шість тижнів відновлення), однак питання полягає в тому, відбивали слова Зідана реальний стан справ, або він видавав бажане за дійсне, як зазвичай це робить, коментуючи поточні справи команди.

Проте, в «Мадриді» знають, що фізичний стан Азара вимагає обережності, оскільки через повторювання м’язових травм він може з легкістю отримати нове пошкодження. Так, наприклад, кілька тижнів тому в Бельгії Зідану вказали на те, що він занадто навантажив Азара після чергової травми. Французький тренер, мабуть, зрозумів, що критика небезпідставні, оскільки після травми, яка відбулася перед нинішньою, він вводив бельгійця в команду поступово… але це не допомогло уникнути нового ушкодження.

Щоб бути готовим до гри з «Атлетіко», Азар повинен буде мати можливість зіграти, по крайній мірі, кілька хвилин в матчах, які відбудуться перед дербі, тому візит «Реал Сосьєдад» в Вальдебебас 1 березня привертає до себе особливу увагу. Якщо бельгієць не прийме участь в цій зустрічі, то максимум, на що він може розраховувати в дербі – потрапляння до заявки і вихід на заміну. Азару необхідна кожна можливість, оскільки його шлях в «Мадриді» до сьогоднішнього дня виглядає таким, що розчаровує, враховуючи 100 млн євро, заплачені «Челсі» влітку 2019 го: чотири голи і сім гольових передач за півтора сезони. Дербі 7 березня може змінити курс, якщо Едену вдасться вчасно відновитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *