19 Вересня, 2021

Ед Вудворд зробив заяву щодо своєї відставки з поста директора Манчестер Юнайтед

1 min read
Ед Вудворд підтвердив інформацію про те, що покине Манчестер Юнайтед після закінчення сезону.
Ед Вудворд

Головний виконавчий директор Манчестер Юнайтед Ед Вудворд підтвердив інформацію про те, що покине клуб після закінчення сезону.

“Я надзвичайно пишаюся тим, що служив Юнайтед, і для мене було честю працювати в найбільшому футбольному клубі світу протягом останніх 16 років. МЮ тримає хороший курс на майбутнє, і в кінці року буде складно піти.

Спогади про мої часи на Олд Траффорд дуже дорогі, в період, коли ми виграли Лігу Європи, Кубок Англії і Кубок Ліги. Пишаюся відродженням клубної культури і нашим поверненням до манери гри Манчестер Юнайтед”.

“За час мого перебування тут ми вклали в команду більше 1 мільярда фунтів стерлінгів, і я особливо радий, що команда добилася прогресу під керівництвом Оле-Гуннара Сульшера. Упевнений, що з тими змінами, які ми внесли на полі, а також до тренерського і футбольного штабу за останні роки, цей великий клуб скоро знову підніме трофей. Клуб того заслуговує.

Останні 16 місяців принесли так багато проблем, і робота клубу в співтоваристві і в усьому світі під час пандемії Covid-19 була героїчною. Фінансові наслідки для футбольних клубів були дуже серйозними, але “Юнайтед” був одним з найнадійніших і стійких перед обличчям екстраординарного фінансового тиску”.

“Я хотів би подякувати вболівальникам Юнайтед за їх підтримку в хороші і погані часи. Я знаю, що це був складний період в нашій історії, але ваша підтримка команди ніколи, ніколи не викликала сумнівів.

Мені було приємно працювати з такою кількістю прекрасних, талановитих і працьовитих людей”, – сказав Вудворд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *