18 Січня, 2022

Директор Дніпра-1 Андрій Русол розповів про реорганізацію молодіжної структури клубу

1 min read
Андрій Русол в інтерв'ю розповів про реорганізацію молодіжної структури клубу.
ФК Дніпро-1

Виконавчий директор «Дніпра-1» Андрій Русол в інтерв’ю розповів про реорганізацію молодіжної структури клубу.

– Суть у тому, що ми намагаємося вибудувати піраміду юніорських команд з вершиною в вигляді U-19. Починаючи з віку восьми років і закінчуючи останньою молодіжною командою, щоб був єдиний механізм і єдина методика підготовки футболістів.

Це буквально в двох словах. А якщо більш серйозно розповідати, то це може зайняти кілька годин нашої розмови. Думаю, найближчим часом глава цього напрямку Гліб Платов сам розповість більш детально, що і до чого.

– Чому ви взагалі вибрали Платова на цю посаду? Точніше, відразу на дві – глава молодіжного сектора і шеф-скаут клубу. Як він впорається з обома?

– На мій погляд, він має ті якості, знаннями і компетенціями, які дозволять нам вибудувати цю систему, завданням якої буде виховання професіоналів для першої команди.

Він суміщає посади, тому що у нього є велика команда фахівців і досить помічників, які допомагають і в скаутингу, і молодіжній команді. Це не звучить так, що Гліб один кинутий на всі ці напрямки.

Платов, скоріше, ідеолог цієї історії і він сам вибирає концептуальний напрямок розвитку. А так в цій системі буде задіяно досить велику кількість людей.

Джерело: Трибуна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *