28 Вересня, 2021

Бразилія обіграла Перу і стала першим фіналістом Кубка Америки – 2021 (ВІДЕО)

Бразилії з мінімальним рахунком переграє збірну Перу, та виходить в фінал Кубка Америки 2021.
збірна Бразилії

У Ріо-де-Жанейро (Бразилія) на стадіоні «Олімпіко Нілтон Сантос – Енженьян» відбулася перша півфінальна зустріч Кубка Америки – 2021, в якій збірна Бразилії приймала збірну Перу. Матч завершився перемогою господарів поля з мінімальним рахунком – 1:0.

Єдиний м’яч у цій грі був забитий на 35-й хвилині – відзначився Лукас Пакета, а результативна передача на рахунку Неймара.

Другий фіналіст визначиться в матчі між збірними Аргентини і Колумбії, який відбудеться завтра, в ніч на середу, 7 липня. Початок гри – о 4:00 за київським часом.

Нагадаємо, що на груповому етапі Кубка Америки Бразилія стартувала з трьох перемог поспіль – над Венесуелою (3:0), Перу (4:0) і Колумбією (2:1), а в заключній грі розійшлася миром з Еквадором (1:1). У чвертьфіналі підопічні Титі обіграли Чилі (1:0).