23 Січня, 2022

Артем Мілевський розповів, чому Василь Кобін хотів вигнати його з Миная

1 min read
Екс-нападник «Миная» прокоментував конфлікт з Василем Кобіним.
Артем Мілевський

Екс-нападник «Миная» прокоментував конфлікт з Василем Кобіним через свого відмови вийти на заміну в матчі з «Олександрією».

«Грали ми тоді з Олександрією . Перед матчем Кобін каже: «Я прийняв рішення не випускати тебе в стартовому складі. Поле жахливе, тобі важко на ньому грати буде.

Обов’язково готуйся до гри. Момент знайдемо, випустимо тебе на заміну. Допоможеш». Програвали ми вже 0:3, пісня заспівана, як то кажуть. На 83-й хвилині каже: «Міля, виходь».

Відповідаю: «Васильович, я не буду виходити, при всій повазі. Рахунок – 0:3, погода – мінус 7. Принижуватися перед усією країною тільки».

Я нібито повинен був вийти і показати приклад молодим футболістам. Я і так кожне тренування орав як скажений, всі про це знають. Заходимо в роздягальню і він починає кричати, питати у кожного гравця думку з приводу гри. Мене запитав самого останнього.

Я сказав, що у нас не було жодної жовтої картки за гру. Приїжджаючи грати з Олександрією потрібно битися, а не просто відбувати номер. В результаті Кобін сказав, що він – тренер, а ми – футболісти, тому зобов’язані підкорятися. Цим, як мені здається, він ще сильніше відштовхнув колектив від себе.

На наступний день я дізнався, що він хоче мене вигнати з команди. Кобін зустрівся з керівництвом і поставив їх перед фактом – або він, або Мілевський. Керівництво відмовилося робити якийсь вибір.

Сказав, що до нього пропала довіра. Яка довіра, Вася? Мене всі поважають і люблять. Це було дуже неприємно і не по-людськи. Вася, якщо хочеш залишитися у великому футболі – будь ближче до гравців, спілкуйся з ними», – сказав Мілевський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *