22 Січня, 2022

Арсен Венгер виступив проти запропонованого нового формату Ліги чемпіонів

1 min read
Арсен Венгер розповів про ставлення до запропонованого нового формату Ліги чемпіонів.
Арсен Венгер

Колишній головний тренер лондонського «Арсеналу» Арсен Венгер розповів про ставлення до запропонованого нового формату Ліги чемпіонів.

«Слухайте, скажу просто і чесно: клуби завжди хочуть більше грошей. Для цього вони хочуть більше матчів, які гарантовано відбудуться. Вболівальники хочуть більше важливих, значимих матчів.

Сучасному футболу потрібно знайти компроміс між тим, що хочуть клуби, тобто збільшенням доходів, і тим, що хочуть вболівальники – простотою, ясністю і турнірами зі змістом. І ще є ЗМІ, які починають диктувати, що потрібно робити. Так що в майбутньому нас чекає серйозна боротьба.

Особисто мені новий формат Ліги чемпіонів не подобається зовсім», – цитує Венгера Evening Standard з посиланням на beIN Sports.

Планується, що при новому форматі Ліги чемпіонів команди не будуть розподіляти на групи, а турнір пройде за швейцарською системою. Клуби зіграють як мінімум 10 матчів з різними суперниками (по 5 вдома і на виїзді). Не виключено, що число учасників основного раунду виросте з 32 до 36. Повідомлялося, що з новим форматом згодні всі асоціації УЄФА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *