24 Вересня, 2021

Аньєллі і Конте загрожує серйозне покарання за сварку після півфіналу Кубка

1 min read
Поведінку президента Ювентуса і головного тренера Інтера розгляне дисциплінарний комітет федерації футболу Італії.
Антоніо Конте

Після закінчення півфінального матчу Кубка Італії між Ювентусом і Інтером офіційні особи обох клубів влаштували сварку, яка стане предметом розгляду прокуратури фудераціі футболу Італії – резюмує Football Italia повідомлення в італійських ЗМІ.

Переповнений емоціями після виходу в фінал президент Ювентуса Андреа Аньєллі “обматюкав” Антоніо Конте, з яким у нього зіпсувалися стосунки після відходу того з Юве в 2014 році.

Конте в боргу не залишився, і прохід пари по підтрибунному тунелі ознаменувався взаємними образами і демонстрацією один одному середніх пальців. До цього спілкування активно долучилися представники обох клубів.

Свідком початку інциденту був четвертий арбітр Даніеле Кіффі, який доповів про нього своєму шефу Мауріціо Маріані.

На післяматчевій прес-конференції трохи заспокоївся Конте зауважив, що Ювентус повинен проявляти більше поваги до своїх опонентів.

Федерація футболу Італії має намір розглянути рапорт головного арбітра і інші матеріали справи, щоб винести свій вердикт.

Подібні конфлікти вважаються серйозним порушенням дисциплінарного кодексу і неспортивною поведінкою. Для тренера в такому випадку передбачено мінімальну дискваліфікація на два матчі. Для офіційного представника клубу – мінімум один місяць.

Максимальне покарання може бути дуже різноманітним, причому включати в себе відлучення не тільки від італійського, а й від європейського футболу.

Не виключена і кримінальна відповідальність, оскільки дії обох сторін може розцінюватися як хуліганство і образу суспільної моралі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *