18 Січня, 2022

Андрій Шевченко звернувся до вболівальників збірної України з проханням

1 min read
Андрій Шевченко дав прес-конференцію напередодні товариського матчу проти Бахрейну.
Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко дав прес-конференцію напередодні товариського матчу проти Бахрейну.

– Раді повернутися до Харкова. Добігає кінця перша частина підготовчого збору. У мене велике прохання до харків’ян прийти і підтримати команду завтра. Це дуже важливо для нас.

Крім Буяльського – всі здорові. Ще у Корнієнко ангіна, він поки залишив розташування збірної. Поїде додому, а далі будемо визначатися.

– В який футбол грає збірна Бахрейну?

– Я знаю, що у них португальський тренер. Досвідчений, хороший фахівець. У нас мало інформації про них, але ця гра більше потрібна як підготовка. Ми будемо більше сконцентровані на нашу гру. Команда весь тиждень була під серйозними навантаженнями. Розраховую дати ігровий час багатьом гравцям. За регламентом у нас буде можливість зробити 6 замін.

– Перенесення Євро негативно або позитивно вплинув на збірну?

– Завжди будуть плюси і мінуси. Може на клубному рівні це не так відчувається, але на кістяку збірної – відчутно. Команда змінилася за рік, додалося багато молодих гравців, зросла конкуренція.

У кожного буде шанс. Нам важливо, щоб основні гравці були в гарній формі. Успіх буде залежати насамперед від них і від кількості травм.

– Як зараз проходить день збірної? На що акцент?

– Описувати день не буду, це зайва інформація для суперника. Ми розпланували підготовку так, щоб всі гравці були підігнані під один рівень. Оцінили їх стан по приїзду, визначили програму підготовки. Команда провела дуже хороший збір. Завтра у нас контрольна гра, ще раз, вона важлива. Ми повинні отримати інформацію про те, як вплинув цей збір на стан гравців.

– Яке у команди стан після ігор з Казахстаном і Фінляндією?

– Це два різних турніри. Дуже важливо, щоб команда переключилася і взагалі не думала про ці ігри. Мій тренерський штаб відреагує на помилки і введе корективи. Була проблема з реалізацією, в іншому, не дивлячись на результат, збірна провела три хороших гри. Але результат – важлива складова специфіки роботи в збірній. Я завжди загострював увагу на менталітеті, не можна розслаблятися в іграх проти більш скромних суперників. Але недооцінки з боку хлопців я не побачив, проблема – реалізація. Будемо працювати з цим.

– Гравці які не потраплять в підсумковий список на Євро зіграють проти Кіпру та Північної Ірландії?

– Треба подивитися в регламенті. Я не готовий до такого питання. Якщо можна – зіграють, – сказав Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *