5 Грудня, 2021

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Шахтар» – «Реал Мадрид» 2-0. падіння триває

У п'ятому турі групового етапу Ліги Чемпіонів команда Зідана зазнала чергової поразки.
ФК Реал Мадрид

У п’ятому турі групового етапу Ліги Чемпіонів команда Зідана зазнала чергової поразки, пропустивши від «Шахтаря» два м’ячі.

У першому таймі «вершкові» володіли ледве помітною перевагою і навіть створили кілька відносно небезпечних моментів, але забити звично не змогли.

Після перерви гра «Мадрида» остаточно розклеїлася, і господарі спочатку вийшли вперед на 57-й хвилині завдяки грубій помилці центральних захисників «вершкових», а на 82-й подвоїли свою перевагу після швидкої контратаки.

“Шахтар Донецьк” – “Реал Мадрид” – 2:0 (0:0)

Голи: Дентіньо (57), Манор Соломон (82).

«Шахтар»: Анатолій Трубін — Валерій Бондар, Вітао, Додо, Микола Матвієнко — Віктор Коваленко (Алан Патрік, 85), Марлос (Майкон де Андраде, 73), Тайсон (Манор Соломон, 74), Тарас Степаненко, Тете — Жуніор Мораес (Дентіньо, 25, Фернандо Педро, 85).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Лукас Васкес, Начо Фернандес, Рафаель Варан, Ферлан Менді — Лука Модріч, Мартін Едегор (Іско, 77), Тоні Кроос — Марко Асенсіо, Родріго Гоес (Вінісіус Жуніор, 77), Карім Бензема (Маріано Діас, 77).

Запасні: Олексій Шевченко, Андрій Пятов, Сергій Болбат, Георгій Судаков, Маркіньос Сіпріано, Маркос Антоніо — Андрій Лунін, Дієго Альтубе, Віктор Чуст, Марсело, Едер Мілітау, Каземіро, Серхіо Аррібас.

Тренери: Луїш Каштру — Зінедін Зідан.

Арбітр: Овідіу Хацеган.

Попередження: немає — Рафаель Варан (14).

1 грудня 2020, 20:00. Ліга Чемпіонів, груповий етап. Київ, «НСК Олімпійський». Без глядачів.

Наступний матч: в суботу, 5 грудня, о 17:15 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє на виїзді з «Севільєю» в рамках 12-го туру Ла Ліги.