Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Севілья» – «Реал Мадрид» 0-1. Найважливіша перемога

У 12-му турі Ла Ліги «Реал Мадрид» з мінімальним рахунком переграв "Севілью".
ФК Реал Мадрид

У 12-му турі Ла Ліги «Реал Мадрид» з мінімальним рахунком переграв на виїзді “Севілью”.

У першому таймі «вершкові» володіли певною перевагою і навіть періодично створювали гольові моменти біля воріт суперника, але забити не змогли.

Після перерви вже господарі володіли ініціативою, але єдиний м’яч забив саме «Мадрид» – на 55-й хвилині Вінісіус, намагаючись замкнути простріл від Менді, торкнувся м’яча, і той відскочив у ворота від воротаря суперника, на якого гол і був записаний.

“Севілья” – “Реал Мадрид” – 0:1 (0:0)

Гол: Яссін Буну (55 автогол).

«Севілья»: Яссін Буну — Хесус Навас, Жуль Кунде, Дієго Карлос (Уссама Ідрісса, 80) — Алеіш Відаль, Фернандо Режес, Жоан Жордан (Неманья Гудель, 64), Іван Ракітіч (Юссеф Ен-Несірі, 64), Лукас Окампос — Люк де Йонг (Сусо, 64), Мунір Ель-Хаддаді (Олівер Торрес, 45).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Лукас Васкес, Ферлан Менді, Рафаель Варан, Начо Фернандес — Каземіро, Лука Модріч, Тоні Кроос — Карім Бензема, Родріго Гоес (Марко Асенсіо, 66), Вінісіус Жуніор.

Запасні: Альфонсо Пастор, Хаві Діас, Карім Рекік, Серджі Гомес, Оскар Родрігес, Франко Васкес, Карлос Фернандес Луна — Дієго Альтубе, Андрій Лунін, Альваро Одріосола, Едер Мілітау, Марсело, Серхіо Аррібас, Іско, Мартін Едегор.

Тренери: Хулен Лопетегі — Зінедін Зідан.

Арбітр: Хосе Санчес Мартінес.

Попередження: Неманья Гудель (76) — Тоні Кроос (44), Лука Модріч (60), Вінісіус Жуніор (89).

5 грудня 2020, 17:15. Ла Ліга, 12-й тур. Севілья, «Рамон Санчес Пісхуан». Без глядачів.

Наступний матч: в середу, 9 грудня, о 22:00 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє вдома проти «Борусії Менхенгладбах» в рамках групового етапу Ліги Чемпіонів.