5 Грудня, 2021

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Реал Мадрид» – «Інтер» 3-2

Третій тур групового етапу Ліги Чемпіонів завершився важкою перемогою мадридського «Реала» над «Інтером».
ФК Реал Мадрид

Третій тур групового етапу Ліги Чемпіонів завершився важкою перемогою мадридського «Реала» над «Інтером» з рахунком 3-2.

Рахунок на 25-й хвилині відкрив Карім Бензема, незабаром Серхіо Рамос подвоїв перевагу своєї команди, але Лаутаро Мартінес буквально через пару хвилин відіграв один м’яч.

Після перерви гості зуміли перехопити ініціативу і зрівняти рахунок зусиллями Івана Перішича, але останнє слово все ж залишилося за «Мадридом» – вийшов на заміну Родріго Гоес, на 80-й хвилині забив переможний м’яч, настільки важливий для команди в боротьбі за вихід з групи.

“Реал Мадрид” – “Інтер” – 3:2 (2:1)

Голи: Карім Бензема (25), Серхіо Рамос (33), Родріго Гоес (80) — Лаутаро Мартінес (35).

Реал Мадрид: Тібо Куртуа — Лукас Васкес, Рафаель Варан, Серхіо Рамос, Ферлан Менді — Каземіро, Тоні Кроос (Лука Модріч, 78), Федеріко Вальверде — Марко Асенсіо (Родріго Гоес, 64), Еден Азар (Вінісіус Жуніор, 64), Карім Бензема.

Інтер: Самір Ханданович — Алессандро Бастоні, Ашраф Хакімі, Стефан де Врей, Ешлі Янг — Артуро Відаль (Раджа Найнгголан, 87), Іван Перішич (Алексіс Санчес, 78), Марсело Брозовіч, Ніколо Барелла (Роберто Галлардіні, 78) Лаутаро Мартінес.

Запасні: Андрій Лунін, Дієго Альтубе, Марсело, Серхіо Сантос, Іско, Лука Йович, Маріано Діас — Даніеле Паделлі, Олександр Коларов, Андреа Ранокія, Маттео Дармян, Мілан Скринджар, Крістіан Еріксен, Андреа Пінамонті.

Тренери: Зінедін Зідан — Антоніо Конте.

Арбітр: Клемент Терпен.

Попередження: Ферлан Менді (48), Федеріко Вальверде (62), Каземіро (85), Тібо Куртуа (90+2) — Артуро Відаль (44), Марсело Брозовіч (51), Нікколо Барела (72).

3 листопада 2020, 22:00. Ліга чемпіонів, груповий етап. Мадрид, «Альфредо Ді Стефано». Без глядачів.

Наступний матч: у неділю, 8 листопада, о 22:00 за київським часом “Реал” зіграє на виїзді проти “Валенсії” в рамках дев’ятого туру Ла Ліги.