Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Реал Мадрид» – «Уеска» 4-1. Незвично впевнена перемога

У восьмому турі Ла Ліги «вершкові» розгромили «Уеску» з рахунком 4-1.
ФК Реал Мадрид

У восьмому турі Ла Ліги «вершкові» зробили те, від чого вболівальники вже почали відвикати – обіграли аутсайдера чемпіонату, при цьому ще й забивши чотири голи. Рахунок був відкритий на 40-й хвилині – Еден Азар завдав сильного і точного удару з дальньої дистанції. Через п’ять хвилин Карім Бензема подвоїв перевагу команди, а незабаром після перерви Федеріко Вальверде забив третій гол «Мадрида». На 74-й хвилині Феррейра відіграв один м’яч, але в самій кінцівці Бензема оформив дубль, знову збільшивши різницю в рахунку до розгромної.

“Реал Мадрид” – “Уеска” – 4:1 (2:0)

Голи: Еден Азар (40), Карім Бензема (45, 90), Федеріко Вальверде (54) — Давід Феррейро (74).

Реал Мадрид: Тібо Куртуа — Лукас Васкес (Ферлан Менді, 52), Марсело, Серхіо Рамос, Едер Мілітау — Каземіро (Тоні Кроос, 69), Лука Модріч, Федеріко Вальверде (Іско, 60) — Карім Бензема, Еден Азар (Вінісіус Жуніор, 60), Марко Асенсіо (Родріго Гоес, 60).

Уеска: Андрес Фернандес — Луїзіньо, Пабло Маффео, Дімітріс Сіовас, Хорхе Пулідо — Педро Москера, Келечі Нвакалі (Сандро Рамірес, 57), Борха Гарсія (Еухені Вальдеррама, 57), Хав’єр Онтіверос (Хаві Галан, 45), Серхіо Гомес (Давід Феррейро, 45) — Рафа Мір.

Запасні: Андрій Лунін, Дієго Альтубе, Серхіо Сантос, Рафаель Варан, Лука Йович, Маріано Діас — Альваро Фернандес, Гастон Сільва, Пабло Інсуа, Хуан Карлос Реал, Хайме Сеоане, Ідрісса Думбія, Дані Ескріче.

Тренери: Зінедін Зідан — Мітчелл Санчес.

Арбітр: Пабло Гонсалес Фуертес.

Попередження: немає – Дімітріс Сіовас (79), Сандро Рамірес (88).

31 жовтня 2020, 15:00. Ла Ліга, 8-й тур. Мадрид, «Альфредо Ді Стефано». Без глядачів.

Наступний матч: у вівторок, 3 листопада, о 22:00 за київським часом “Реал” зіграє вдома проти “Інтера” в рамках третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів.