Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Реал Мадрид» – «Гранада» 2-0. Шість із шести

У 15-му турі Ла Ліги «вершкові» не без зусиль переграли «Гранаду».
ФК Реал Мадрид

У 15-му турі Ла Ліги «вершкові» не без зусиль переграли «Гранаду», знову забивши один з голів у доданий до другого тайму час.

Гра була досить рівною, і до перерви обидві команди мали можливості вийти вперед, але не зуміли ними скористатися.

У другому таймі Каземіро вивів «Мадрид» вперед ударом головою після передачі верхом від Марко Асенсіо, а на 93-й хвилині Карім Бензема встановив остаточний рахунок, завершивши точним ударом сольний прохід до чужого штрафного.

“Реал Мадрид” – “Гранада” – 2:0 (0:0)

Голи: Каземіро (57), Карім Бензема (90+3).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Даніель Карвахаль, Ферлан Менді, Рафаель Варан, Серхіо Рамос — Каземіро, Федеріко Вальверде (Іско, 78), Тоні Кроос — Карім Бензема, Лукас Васкес (Вінісіус Жуніор, 78), Родріго Гоес (Марко Асенсіо, 38).

«Гранада»: Руй Сілва — Дімітрі Фулк’є (Кіні Марін, 73), Карлос Нева, Хесус Вальєхо (Герман Санчес, 84), Домінгуш Дуарте — Ян-Бріс Етекі (Луїс Хав’єр Суарес, 63), Луїс Мілья, Антоніо Пуертас, Кенеді (Альберто Соро, 63), Янгель Еррера — Роберто Сольдадо (Хорхе Моліна, 73).

Запасні: Андрій Лунін, Марсело, Альваро Одріосола, Начо Фернандес, Едер Мілітау, Мартін Едегор, Лука Йович, Еден Азар, Маріано Діас — Аарон Ескандель, Жоао Пауло Коста, Пепе Санчес, Нойен Перес, Рамон Азіз.

Тренери: Зінедін Зідан — Дієго Мартінес Пенас.

Арбітр: Хуан Мартінес Мунуера.

Попередження: Лукас Васкес (17), Даніель Карвахаль (81) — Дімітрі Фулк’є (27).

23 грудня 2020, 20:45. Ла Ліга, 15-й тур. Мадрид, «Альфредо Ді Стефано». Без глядачів.

Наступний матч: у середу, 30 грудня, о 22:30 за київським часом “Реал” зіграє на виїзді проти “Ельче” у 16 ​​турі Ла Ліги.