5 Грудня, 2021

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Реал Мадрид» – «Атлетік Більбао» 3-1

У перенесеному матчі 19-го туру Ла Ліги «Мадрид» з рахунком 3-1 переграв «Атлетік».
ФК Реал Мадрид

У перенесеному матчі 19-го туру Ла Ліги «Мадрид» з рахунком 3-1 переграв «Атлетік», протягом більшої частини матчу маючи чисельну перевагу.

Гості почали зустріч активніше, але вже на 12-й хвилині залишилися в меншості – Рауль Гарсія встиг отримати дві жовті картки. Після цього «вершкові» перехопили ініціативу, але відкрити рахунок змогли лише в доданий до першого тайму час – відзначився Тоні Кроос.

Незабаром після перерви команда з Більбао зрівняла рахунок, але на 74-й хвилині Бензема вивів господарів вперед, а в компенсований час оформив дубль, завершивши точним ударом контратаку, яка розпочалася після порятунку Куртуа при виході один на один.

“Реал Мадрид” – “Атлетік Більбао” – 3:1 (1:0)

Голи: Тоні Кроос (45+2), Карім Бензема (74, 90+2) — Андер Капа (52).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Даніель Карвахаль, Ферлан Менді, Рафаель Варан, Серхіо Рамос — Федеріко Вальверде (Іско, 64), Тоні Кроос, Лука Модріч — Карім Бензема, Лукас Васкес (Родріго Гоес, 75), Вінісіус Жуніор (Марко Асенсіо, 63).

«Атлетік»: Унаї Сімон — Андер Капа (Іньїго Лекуе, 80), Юрі Берчіче, Єрай Альварес, Іньїго Мартінес, Оскар Де Маркос (Ікер Муньяїн, 80) — Унаї Венседор (Мікель Везга, 66), Данні Гарсія, Рауль Гарсія, Алекс Беренгер (Іньїго Кордова, 59) — Іньякі Вільямс (Асьєр Віллалібре, 67).

Запасні: Дієго Альтубе, Андрій Лунін, Альваро Одріосола, Марсело, Начо Фернандес, Едер Мілітау — Хокін Еск’єта, Унаї Нуньєс, Мікель Баленсіага, Унаї Лопес, Оян Сансет, Хон Моркільо, Кенан Кодро.

Тренери: Зінедін Зідан — Гаїска Гарітано.

Арбітр: Ісус Хілл Манзано.

Попередження: Лукас Васкес (42) — Рауль Гарсія (8), Єрай Альварес (80).

Видалення: Рауль Гарсія (12, ЖК+ЖК).

15 грудня 2020, 23:00. Ла Ліга, 19-й тур. Мадрид, «Альфредо Ді Стефано». Без глядачів.

Наступний матч: у неділю, 20 грудня, о 22:00 за київським часом “Реал” зіграє на виїзді проти “Ейбара” у 14-му турі Ла Ліги.