5 Грудня, 2021

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Реал Мадрид» – «Атлетіко» 2-0. На класі

У 13-му турі Ла Ліги мадридський «Реал» впевнено обіграв «Атлетіко» з рахунком 2-0.
ФК Реал Мадрид

Королівський клуб контролював хід матчу, забивши по голу в кожному з таймів. У першій половині відзначився Каземіро, який замкнув навіс з кутового Тоні Крооса, а в другому таймі дальній удар Даніеля Карвахаля від штанги воріт потрапив в спину Яну Облаку і відлетів у ворота.

“Реал Мадрид” – “Атлетіко Мадрид” – 2:0 (1:0)

Голи: Каземіро (15), Ян Облак (62, автогол).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Даніель Карвахаль (Марко Асенсіо, 79) Рафаель Варан, Серхіо Рамос, Ферлан Менді — Каземіро, Лука Модріч (Федеріко Вальверде, 88), Тоні Кроос — Лукас Васкес, Карім Бензема, Вінісіус Жуніор, 79).

«Атлетико»: Ян Облак — Маріо Ермосо, Феліпе (Анхель Корреа, 46), Стефан Савич, Кіран Тріпп’є — Яннік Карраско (Тома Лемар, 46), Коке, Ектор Еррера (Ренан Лоді, 46), Маркос Льоренте — Жоао Фелікс (Сауль Ньїгес, 60), Луїс Суарес (Джеффрі Кондогбія, 73).

Запасні: Андрій Лунін, Дієго Альтубе, Альваро Одріосола, Марсело, Начо Фернандес, Едер Мілітау, Іско — Іво Грбіч, Мігель Сан Роман, Сіме Врсалько, Лукас Торрейра, Вітоло, Іван Шапоньїч.

Тренери: Зінедін Зідан — Дієго Сімеоне.

Арбітр: Матеу Лаос.

Попередження: Каземіро (35) — Тома Лемар (47), Анхель Корреа (50), Стефан Савич (61).

12 грудня 2020, 22:00. Ла Ліга, 13-й тур. Мадрид, «Альфредо Ді Стефано». Без глядачів.

Наступний матч: у вівторок, 15 грудня, о 23:00 за київським часом “Реал” зіграє вдома проти “Атлетика” у перенесеному матчі 19-го туру Ла Ліги.