Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Реал Мадрид» – «Алавес» 1-2. Знову Ла Ліга, знову погано

У десятому турі Ла Ліги «вершкові» на своєму полі поступилися «Алавесу».
ФК Реал Мадрид

У десятому турі Ла Ліги «вершкові» на своєму полі поступилися «Алавесу», пропустивши по голу в самому початку кожного з таймів.

Рахунок був відкритий вже на п’ятій хвилині: суддя вирішив призначити пенальті за потрапляння м’яча в руку Начо.

Через кілька хвилин після перерви «відзначився» вже Тібо Куртуа, який віддав потворну передачу точно на Хоселу, який без перешкод подвоїв перевагу своєї команди. У час, що залишився гості мали ще кілька моментів, щоб довести рахунок до розгромного, але в підсумку «Мадрид» в кінцівці відіграв один м’яч – Каземіро успішно зіграв на добиванні після подачі кутового.

“Реал Мадрид” – “Алавес” – 1:2 (0:1)

Голи: Каземіро (86) — Лукас Перес (5), Хоселу (49).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Марсело (Ферлан Менді, 69), Лукас Васкес, Рафаель Варан, Начо Фернандес — Каземіро, Лука Модріч (Мартін Едегор, 69), Тоні Кроос (Іско, 69) — Маріано Діас, Марко Асенсіо (Вінісіус Жуніор, 63), Еден Азар (Родріго Гоес, 28).

«Алавес»: Фернандо Пачеко — Хоакін Наварро Хіменес, Рубен Дуарте, Флоріан Лежон, Віктор Лагуардія — Луїс Ріоха (Борха Сайнс, 89), Хота Пелетейро, Родріго Батталья, Томас Піна (Едгар Мендес, 77) — Лукас Перес (Хаві Лопес Карбальо, 89), Хоселу (Дейверсон, 90+1).

Запасні: Дієго Альтубе, Андрій Лунін, Едер Мілітау — Антоніо Сівера, Родріго Елі, Тачі, Адріан Марін, Мартін Агіррегабірія, Томаш Тавареш, Серхі Гарсія, Йон Гвідетті.

Тренери: Зінедін Зідан — Пабло Махін.

Арбітр: Адріан Кордеро.

Попередження: Каземіро (18), Тоні Кроос (61) — Луїс Ріоха (67), Рубен Дуарте (76), Едгар Мендес (88).

28 листопада 2020, 22:00. Ла Ліга, 10-й тур. Мадрид, «Альфредо Ді Стефано». Без глядачів.

Наступний матч: у вівторок, 1 грудня, о 20:00 за київським часом “Реал” зіграє на виїзді проти “Шахтаря” у п’ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів.