Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Леванте» – «Реал Мадрид» 0-2. Третя перемога поспіль

У виїзній зустрічі п'ятого туру Ла Ліги Королівський клуб переграв «Леванте».
Реал Мадрид

У виїзній зустрічі п’ятого туру Ла Ліги Королівський клуб завдяки голам Вінісіуса і Каріма Бензема переграв «Леванте». Молодий бразилець відкрив рахунок вже на 16-й хвилині, прийнявши м’яч ближче до кута чужого штрафного після подачі кутового, підробивши і пробивши на точність у дальній кут воріт. У другому таймі господарі мали цілий ряд моментів, щоб відігратися, але за оборону «вершкових», як зазвичай, раз по раз віддувався Тібо Куртуа. На останніх секундах компенсованого часу Родріго Гоес відправив Бензема в забіг зі своєї половини поля, і француз успішно реалізував вихід один на один, встановивши остаточний рахунок.

“Леванте” – “Реал Мадрид” – 0:2 (0:1)

Голи: Вінісіус Жуніор 16′, Карім Бензема 90+5′.

“Леванте”: Айтор Фернандес — Рубен Везу, Карлос Клерк, Серхіо Постіго, Хорхе Мірамон — Нікола Вукчевич (Хорхе де Фрутос, 55), Мікаель Мальса (Неманья Радоя, 73), Еніс Барді, Хосе Кампанья — Хосе Луїс Моралес, Рохер Марті (Гонсало Мелеро, 55).

“Реал Мадрид”: Тібо Куртуа — Ферлан Менді, Серхіо Рамос, Рафаель Варан, Начо Фернандес — Федеріко Вальверде (Мартін Едегор, 89), Лука Модріч (Іско, 89), Каземіро — Марко Асенсіо (Родріго Гоес, 69), Вінісіус Жуніор (Лукас Васкес, 69), Карім Бензема.

Запасні: Дані Карденас, Коке, Сон, Робер П’єр, Оскар Дуарте, Тоньо Гарсія, Коке, Дані Гомес — Дієго Альтубе, Андрій Лунін, Віктор Чуст, Марсело, Лука Йович.

Тренери: Пако Лопес — Зінедін Зідан.

Арбітр: Хосе Мунуера Монтеро.

Попередження: Еніс Барді 72′, Хорхе Мірамон 90+3′ — Каземіро 4′.

4 жовтня 2020, 17:00. Ла Ліга, 5 тур. Вільярреаль, стадіон «Естадіо де ла Кераміка». Без глядачів.

Наступний матч: в суботу, 17 жовтня, о 19:30 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє вдома проти «Кадіса» в рамках шостого туру Ла Ліги.