Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Ельче» – «Реал Мадрид» 1-1

У 16-му турі Ла Ліги «Мадрид» не зумів переграти «Ельче».
ФК Реал Мадрид

У 16-му турі Ла Ліги «Мадрид» не зумів переграти «Ельче», зустріч завершилася з рахунком 1-1.

Рахунок на 20-й хвилині відкрив Лука Модріч, головою зіграв на добиванні після потрапляння в поперечину дальнього удару Марко Асенсіо.

На початку другого тайму господарі відігралися, реалізувавши пенальті, призначений за фол Дані Карвахаля при подачі в штрафну.

У час, що залишився «вершкові» багато володіли м’ячем на чужій половині поля, але практично не створювали гольові моменти, внаслідок чого нічийний рахунок так і зберігся до кінця поєдинку.

“Ельче” – “Реал Мадрид” – 1:1 (0:1)

Голи: Фідель (52 пен.) — Лука Модріч (20).

«Ельче»: Едгар Бадія — Антоніо Барраган, Хуан Санчес Міньо, Гонсало Верду, Хосемі — Іван Марконе, Віктор Родрігес (Тете Моренте, 74), Рауль Гуті, Еміліано Рігоні (Хосан, 74), Фідель — Лукас Боє (Гідо Каррільйо, 87).

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Даніель Карвахаль, Марсело, Рафаель Варан, Серхіо Рамос — Каземіро, Лука Модріч, Тоні Кроос (Федеріко Вальверде, 78) — Карім Бензема, Лукас Васкес (Еден Азар, 77), Марко Асенсіо (Вінісіус Жуніор, 86).

Запасні: Дієго Родрігес, Мігель Сіфуентес, Дані Кальво, Хосе Салінас, Джон Дональд, Луїсмі Санчес, Джейсон Лукумі, Ніно, Пере Мілья — Андрій Лунін, Дієго Альтубе, Начо Фернандес, Едер Мілітау, Ферлан Менді, Маріано Діас, Лука Йович.

Тренери: Хорхе Алмірон — Зінедін Зідан.

Арбітр: Хорхе Фігероа Васкес.

Попередження: Гонсало Верду (73) — Серхіо Рамос (21), Каземіро (60), Даніель Карвахаль (66), Тоні Кроос (71).

30 грудня 2020, 22:30. Ла Ліга, 16-й тур. Ельче, «Естадіо Мануель Мартінес Валеро». Без глядачів.

Наступний матч: у суботу, 2 січня, о 22:00 за київським часом «Реал» зіграє вдома проти «Сельти» в 17 турі Ла Ліги.