Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Ейбар» – «Реал Мадрид» 1-3. Дежавю

У 14-му турі Ла Ліги «Мадрид» переграв «Ейбар» з рахунком 3-1.
ФК Реал Мадрид

У 14-му турі Ла Ліги «Мадрид» переграв «Ейбар» з рахунком 3-1 завдяки голам Каріма Бензема, Луки Модріча і Лукаса Васкеса.

«Вершкові» розпочали зустріч досить активно і вже до 13-й хвилині двічі вразили ворота суперника, однак господарі до перерви встигли відіграти один м’яч.

Другий тайм проходив на зустрічних курсах, футболісти «Мадрида» упустили кілька вірних моментів забити, а єдиний після перерви гол був забитий вже в доданий час. При цьому повторилася кінцівка зустрічі з «Атлетіком» – суперник упустив можливість зрівняти рахунок в самому кінці з виходу один на один, за що в атаці у відповідь отримав третій м’яч у свої ворота.

“Ейбар” – “Реал Мадрид” – 1:3 (1:2)

Голи: Кіке Гарсія (28) — Карім Бензема (6), Лука Модріч (13), Лукас Васкес (90+2).

«Ейбар»: Марко Дмитрович — Алехандро Посо, Кевін Родрігес, Педро Бігас, Анаіц Арбілья — Папакулі Діоп (Серхіо Альварес Діас, 82), Такасі Інуї (Педро Леон, 72), Еду Експозіто, Брайан Хілл — Кіке Гарсія (Унай Арієта, 83), Йосінорі Муто.

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Даніель Карвахаль, Ферлан Менді, Рафаель Варан, Серхіо Рамос — Каземіро, Лука Модріч (Федеріко Вальверде, 72), Тоні Кроос — Карім Бензема, Лукас Васкес, Родріго Гоес (Марко Асенсіо, 72).

Запасні: Джоель Родрігес, Рафа Соарес, Унай Дюфюр, Ресіо, Роберто Олабе — Андрій Лунін, Дієго Альтубе, Начо Фернандес, Едер Мілітау, Альваро Одріосола, Марсело, Мартін Едегор, Лука Йович, Маріано Діас.

Тренери: Хосе Луїс Менділібар — Зінедін Зідан.

Арбітр: Хосе Мунуера Монтеро.

Попередження: Анаіц Арбілья (43) — немає.

20 грудня 2020, 22:00. Ла Ліга, 14-й тур. Ейбар, «Іпуруа». Без глядачів.

Наступний матч: у середу, 23 грудня, о 20:45 за київським часом “Реал” зіграє вдома проти «Гранади» в 15-му турі Ла Ліги.