Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/m73110/public_html/realmadrid.com.ua/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

«Барселона» – «Реал Мадрид» 1-3. Довгоочікувана перемога

Ель Класіко завершилося впевненою перемогою мадридського «Реала» на «Камп Ноу».
Реал Мадрид

Ель Класіко в рамках сьмого туру Ла Ліги завершилося впевненою перемогою мадридського «Реала» на «Камп Ноу» з рахунком 3-1.

Суперники обмінялися голами вже на самому початку матчу — Феде Вальверде відкрив рахунок на п’ятій хвилині, Фаті через пару хвилин зрівняв. Гра на протязі довгого часу була досить рівною, поки Серхіо Рамос на 63-й хвилині не заробив пенальті, який сам же і реалізував. Пропустивши, «Барселона» на якийсь час притиснула «Мадрид» до воріт, але в кінцівці зустрічі «вершкові» все ж провели ще ряд небезпечних атак – спочатку Кроос і той же Рамос упустили відмінні гольові можливості, але в підсумку Лука Модріч все ж забив третій м’яч своєї команди.

“Барселона” – “Реал Мадрид” – 1:3 (1:1)

Голи: Ансу Фаті (8) — Федеріко Вальверде (5), Серхіо Рамос (63 пен.), Лука Модріч (90).

«Барселона»: Нето — Жерар Піке, Жорді Альба (Мартін Брайтвайте, 87), Серджіньо Дест, Клеман Лангле — Френкі де Йонг, Серджіо Бускетс (Франсіску Трінкан, 82), Філіппе Коутінью, Педрі (Усман Дембеле, 82), Ансу Фаті (Антуан Грізманн, 82) — Ліонель Мессі.

«Реал Мадрид»: Тібо Куртуа — Начо Фернандес (Лукас Васкес, 43), Серхіо Рамос, Ферлан Менді, Рафаель Варан — Федеріко Вальверде (Лука Модріч, 69), Тоні Кроос, Каземіро — Марко Асенсіо (Родріго Гоес, 81), Вінісіус Жуніор, Карім Бензема.

Запасні: Арнау Тенас, Ігнасіо Пенья, Сержі Роберто, Рональд Араухо, Хуніор Фірпо, Карлес Аленья, Ріки Пуч, Міралем П’янич — Андрій Лунін, Едер Мілітау, Марсело, Іско, Лука Йович.

Тренери: Роналд Куман — Зінедін Зідан.

Арбітр: Хуан Мартінес Мунуера.

Попередження: Клеман Лангле (29), Жорді Альба (62), Ліонель Мессі (90+1) — Каземіро (19), Начо Фернандес (37).

24 жовтня 2020, 17:00. Ла Ліга, 7-й тур. Барселона, «Камп Ноу». Без глядачів.

Наступний матч: у вівторок, 27 жовтня, о 22:00 за київським часом «Реал Мадрид» зіграє на виїзді проти «Борусії Менхенгладбах» в рамках другого туру групового етапу Ліги Чемпіонів.